Організатором виставки є компанія ТОВ «БАЛАНС». Засновником цієї компанії, ідейним натхненником та організатором проекту MEMOSVIT є Мустафін Костянтин Олександрович – відомий у світі експерт у галузі обладнання, технологій та матеріалів, використовуваних у ритуальній сфері та каменеобробці.

Ідея організувати таку виставку меморіальної та поховальної культури в Україні народилася в Костянтина Олександровича кілька років тому. Як постійний учасник виставкових заходів у різних країнах світу (Італії, Польщі, Аргентині, Бразилії, Японії, Білорусі та інших), він усе більше переконувався в необхідності проведення аналогічних форумів і в нашій країні.

Свій експертний та організаторський досвід президент MEMOSVIT трансформував у відповідний проект, присвячений питанням поховальної культури та обробки каменю.

Актуальність проведення настільки масштабного спеціалізованого заходу ні в кого не викликає сумнівів.

Для участі у виставці запрошені українські та зарубіжні компанії та експерти з різних галузей похоронної та меморіальної справи.

Ідея зібрати їх усіх у рамках одного спеціалізованого заходу переслідує кілька цілей:

  • дати можливість учасникам продемонструвати кінцевому замовнику свою продукцію та послуги;
  • надати можливість відвідувачам знайти постачальника, встановити та налагодити бізнес-зв’язки;
  • забезпечити можливість ефективного обміну досвідом і налагодити нові бізнес-стосунки, розширюючи тим самим спектр послуг у цій галузі та підвищуючи їх якісний рівень;
  • підняти розвиток поховального сервісу України на більш високий рівень завдяки впровадженню нових технологій та обладнання.

 

 

Як показала попередня реєстрація, представлений формат заходів набув широкого відгомону в потенційних учасників. Уже сьогодні заявили про своє бажання взяти участь у виставці численні компанії з різних регіонів України та зарубіжних країн, які мають намір продемонструвати багатий асортимент товарів та послуг.

Причин для підвищеного інтересу саме до українського виробництва меморіальної продукції в них досить багато. Однією з них є українські граніти різних порід, що відзначаються колірним різноманіттям, довговічністю та доступною ціною порівняно з низкою інших пропозицій. Ця сировина для похоронної галузі викликає великий інтерес, особливо в іноземних меморіальних компаній.

Іншим яскравим прикладом зацікавлення учасників є похоронні товари українського виробництва, які мають попит за кордоном. До них належать, наприклад, гроби різного класу (від простих до елітних), фурнітура для їх виробництва, ритуальний текстиль, готові надгробні пам’ятники, фотокераміка та інша продукція.

Крім очевидної бізнес-спрямованості виставки MEMOSVIT, є бажання також підкреслити її соціальну значущість. Це виявляється насамперед у тому, що запланований захід має суттєвий вплив на поліпшення ритуального обслуговування, підвищення його культури, перехід на більш високі стандарти.

Накопичений величезний досвід дає змогу здійснити організацію та проведення виставки MEMOSVIT відповідно до світових стандартів на високому рівні, забезпечити для учасників комфортну й успішну роботу, а також сфокусувати на форумі увагу замовників на представленій продукції та послугах.

Для кращої ілюстрації рівня майбутнього заходу пропонуємо Вашій увазі відеорепортажі з аналогічних форумів, що проводилися в інших країнах. В усіх із них узяв участь засновник ТОВ «БАЛАНС» та MEMOSVIT.

 

 

Виступ на церемонії відкриття міжнародної виставки «Меморіал». Каменеобробка в Мінську (Республіка Білорусь). Між виставкою MEMOSVIT і білоруською ритуальною виставкою встановлено тісні товариські та ділові стосунки, що сприяють участі в обох заходах учасників цих проектів.

 

Відеорепортаж з Японії на виставці ENDEX у Токіо.

 

Відеорепортаж з Італії на виставці Marmomac у Вероні.

 

Запрошуємо всіх охочих підняти свій бізнес на більш високий рівень узяти участь у виставці MEMOSVIT!